Na této stránce jsou fotokoláže, opravdové střípky okamžiků z vrhů a výstav a ze života koťátek. Jen takové připomění, co máme za sebou, defacto památka sestřižená z fotografíí. Na tehdejší dobu horší kvalita, ale jsem ráda, že je mám, Ostatní fotografie z jednotlivých vrhů mám založeny v klasických albumech a to má také své kouzlo. Kdo k nám zavítá, ráda ukážu. 

Začínala jsem odchovávat prní koťátka s Dorkou a to jsem ještě netušila, co všechno mám před sebou, kolik hezkých chvilek s nimi zažiji, jak mne v životě spolu s mou rodinou naplňují. Snažím se jim doteď dát to nejlepší a zázemí s péčí. 

ruská modrá kočka, fotokoláž začátků chovu

 
 
 
Odchov ruských koťátek z vrhu F, kdy jedno z nich zůstalo u nás v chovu a to je právě už dnes naše IC Fantasta Fába !!!!!!!!!! Kvalita fotek je trochu podprůměrná,  v té době jsem ještě neměla možnost fotit digitálně.
Ruská modrá kočka. Zde jsou stříkpky od Colett, z vrhu F.
 
 
 
IC Fantasta Fába ze Suché.CZ
Naše ruská modrá kočka - Ic Fantasta Fába ze suché. cz.
 
 
 
Okouzilalo mne i plemeno orientální a tak v našem chovu našla místo Pamelka.....dále po ní zůstal Medik, krásný havaňák, čokoládový princ. .......IC Dakh ze Suché,.........momentálně kastrovaný a Pamelka právě dovršila 11 let a chovnost se ukončuje. Je to ale perfektní mamina a pokaždé naše ruské mámy nenechá ve štychu a dokáže pomoci s ruskými potomky. Je to nádherné a neuvěřitelné.
  
 
 
 
 

Vrh G naší CH Pamely (Pastelky Bohemi Kastor), z něhož vzešel skvělý kocourek Gucci Ze Suché, cz. a Ginger Ze Suché,cz..........Gucci se odstěoval  na Ostravsko spolu s kocourkem z dalšího vrhu. Ginger je spoluzakladatelka nové chovné stanice.Pastelka alias Pamela z Bohemia Castor,...skvělá mamimka a společnice. Zde se svými koťaty a vrhem G. Z tohoto vrhu vzešla krásná Ginger, která je  zakladetlkou další chovné stanice.

 
 

Tak zde je od CH Colette vrh H. Z něj šly dvě kočičky do nově zřízených chovných stanic. Herba a Herbie.Ruská modrá kočka. Koťata od naší CH Colette, z vrhu H. Střípky okamžiků, jak vyrůastala a dováděla.

 
 
 
Herba Ze Suché.cz se svou paničkou a mohu se pyšnit, náramně se jí věnovali a Herba má spousta ocenění už jako koťátko a dokonce vyhrála v Olomouci BEST of BEST, což je nejhezčí kotě výstavy ve své třídě. Je mi moc líto, ale Herba moc mlaďounka náhle zemřela. Přesto jsem na ní pyšná. 
ruská modrá kočka. Herba ze Suché. cz.
 
 

Ostrava, Fába 2. titul Cac, nominace BIV , Medik titul CAGCIBruská modrá kočka. Tentokrát ale i s orientálcem Medikem, který dosáhl titulu CACIB.

 

 

Medik (Dakh ze Suché,cz) na výstavě v Bohumíně 2008. Zde získal titul BOSS IV.tříd.....šel do utkání o Best of Best se svou sestrou z vrhu, no získala jej právě ona, která má krásnou čokoládově želvovinou barvu a přivlastnila tak  titul BEST OF BEST

Dakh ze Suché. cz, alias Medik na výstavě v Opavě, Boss IV. tříd.